قوانین و مقررات

قوانین و مقررات در فروشگاه پی اند پی

قوانین و مقررات فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده،بدین منظور رعایت آنها برای طرفین الزامی بوده و در استفاده بهینه و مطمئن از فروشگاه، نقش تعیین کننده ای دارد.

مفاد قوانین و مقررات :

 • ماده 1 – به منظور خرید آسان و سریع، قیمت ها به صورت به روز در سایت درج شده است. چنانچه در بخش قیمت کالا عبارت (موجود نیست) قید شده باشد؛ بدین معناست که آن کالا به احتمال زیاد از تولید خارج شده و یا موجودی آن در انبار صفر می باشد.

    تبصره 1 ماده 1 – در صورتی که موجودی محصولی به هر دلیلی به پایان برسد،حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه برای فروشگاه پی اند پی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

 • ماده 2 – در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • ماده 3 – با توجه به اینکه بخش عمده ایی از محصولات ارائه شده در فروشگاه پی اند پی ، تولید خود این مجموعه می باشد ، قیمت محصولات بسیار مناسب و ایده آل می باشد . این قیمت گذاری بر اساس اصول حفظ توازن بازار وضع شده و در تعیین آن بر حمایت از حقوق مصرف کننده ، تاکید بسیار شده است.
 • ماده 4 – پس از سفارش کالا  از سایت پی اند پی، در فاصله حداقل 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت سفارش شما  ارسال خواهد شد و تا قبل از ارسال محصول، امکان لغو سفارش به صورت تلفنی امکان­پذیر است؛ لذا پس از ارسال سفارش ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.( ارسال سفارش با ارائه شماره رهگیری مرسوله پستی توسط فروشنده قابل اثبات خواهد بود)

    تبصره 1 ماده 4 – تاییدیه ثبت سفارش و همچنین تاریخ و زمان ارسال محصول ، توسط پیامک به خریدار اطلاع رسانی می شود . در غیر این صورت خریدار حتما باید با شماره های تعیین شده پیگیر وضعیت ثبت سفارش خود باشد.

 • ماده 5 – با توجه به کیفیت بالای محصولات ارائه شده در فروشگاه، تمامی محصولات از 2 تا 10 سال گارانتی می باشد . لذا در هنگام خرید به زمان گارانتی دقت فرمایید.

    تبصره 1 ماده 5 – در صورتیکه محصول در زمان تعیین شده گارانتی دچار عیب شود، خریدار میتواند پس از هماهنگی تلفنی و ارسال محصول به آدرس تعیین شده، کالا را مرجوع کرده ، تا یک محصول جدید برای ایشان ارسال شود.

   تبصره 2 ماده 5 – در صورتیکه محصول مرجوعی در انبار موجود نباشد ، هزینه کالا به خریدار عودت داده خواهد شد و یا خریدار می تواند محصول مشابه ای را درخواست کند. بدیهی است در صورت انتخاب محصول جدید، مابه تفاوت قیمتی آن باید توسط طرفین تسویه گردد.

 • ماده 6 – خریدار باید هنگام سفارش کالا، فرم مشخصات خود را به صورت دقیق و صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به دلیل ذکر شده ، برای فروشگاه پی اند پی محفوظ است.

    تبصره 1 ماده 6 – در صورتیکه به دلیل درج اشتباه مشخصات توسط خریدار کالای ارسالی برگشت بخورد ، هزینه ی پست مجدد و مسئولیت تاخیر در تحویل،  به عهده خریدار می باشد.

 • ماده 7 – به منظور تامین رفاه هرچه بیشتر خریدار، سه روش (پرداخت آنلاین از طریق درگاه­های بانکی) ، (واریز مستقیم به حساب بانکی) و (انتقال کارت به کارت) در نظر گرفته شده است.
 • ماده 8 – امکان ثبت سفارش در تمامی ساعات شبانه روز میسر می باشد و پس از واریز وجه توسط خریدار، فرآیند ثبت سفارش تکمیل خواهد شد . پس از آن فروشگاه پی اند پی موظف است در زمان ذکر شده ، محصول خریداری شده را ارسال کند.

    تبصره 1 ماده 8 – در صورتیکه خریدار از راه های واریز به حساب بانکی و یا  کارت به کارت وجه خود را واریز کند ، باید شماره فیش واریزی به همراه شماره سفارش یا نام خانوادگی خود را به شماره تلفن تعیین شده پیامک نماید. بدیهی است در صورت عدم انجام این فرآیند، هیچ مسئولیتی در قبال عدم ارسال محصول ، متوجه فروشگاه پی اند پی نخواهد بود.

 • ماده 9 – ارسال سفارش­ها به سه صورت، ارسال توسط پست جمهوری اسلامی ایران ، تیپاکس و در شرایط خاص توسط باربری و به صورت کاملا رایگان انجام می گردد. تاریخ ، زمان ، نحوه ارسال و شماره مرسوله به صورت پیامک به اطلاع خریدار خواهد رسید.

     تبصره 1 ماده 9 – خریداران باید توجه داشته باشند که قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت و سلامت ظاهری بسته بندی اطمینان حاصل نمایند و در صورت وجود ایراد یا مشکل در بسته بندی، آن را تحویل نگرفته و یا رسید مبتنی بر تائید دریافت کالا به صورت سالم  را امضا نکرده و بلافاصله با فروشگاه پی اند پی تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهند.

   تبصره 2 ماده 9 – خریدار موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت دهد و در صورت مغایرت،از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

    تبصره 3 ماده 9 – تاخیر و یا اشتباه در تحویل، در صورتیکه از جانب نهادهای پستی فوق الذکر باشد، هیچ مسئولیتی را متوجه فروشگاه پی اند پی نخواهد کرد.ولی در عین حال پی اند پی خود را موظف می داند در حد توانایی خود  برای برطرف کردن مشکل، تمام تلاش خود را به کار ببندد تا رضایت خریدار را جلب نماید.

 • ماده 10 – کلیه مطالب سایت فروشگاهی پی اند پی،مانند متن،گرافیک،آرم،آیکون ،دکمه،تصاویر،ویدئوهای تصویری،موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پی اند پی جزئی از اموال فروشگاه پی اند پی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پی اند پی می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی،پیگرد قانونی ‏‌دارد .
 • ماده 11 – تنها مرجع رسمی مورد تایید ما پایگاه رسمی این سایت یعنی www.pandpmarket.com است.ما هیچ روش ارتباطی دیگری جز مکاتبه از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت با شما نداریم و وب سایت فروشگاه پی اند پی هیچ آدرس اینترنتی به غیر از آدرس ذکر شده ندارد.
 • ماده 12 – فروشگاه پی اند پی متعهد می‏‌شود در حد توان خود از اطلاعات و حریم شخصی شما خریداران عزیز محافظت کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه ایمن‏‌تر شدن استفاده شما از این سایت را، توسعه دهد.
 • ماده 13 – تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه پی اند پی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

“مشتری محترم، ثبت سفارش و خرید شما از سایت پی اند پی ، به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط  فوق تلقی می­ گردد.”